Taisyklės

 1. ORGANIZATORIUS

  • „Skaitymo iššūkį“ organizuoja Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Vilniaus apskričių viešosios bibliotekos ir Lietuvos aklųjų biblioteka.
 2. TRUKMĖ

  • 2018 m. birželio 1 d.– rugpjūčio 31 d.
 3. SĄLYGOS

  • Dalyvių amžius nėra ribojamas.
  • Sutikus priimti iššūkį, reikės perskaityti penkias knygas nurodytomis temomis.
  • Dalyviai, norintys dalyvauti varžytuvėse, gali registruotis artimiausioje bibliotekoje arba www.vasarasuknyga.lt interneto tinklalapyje.
  • Dalyviai, užsiregistravę bibliotekoje, gaus dalyvio kortelę su užduotimis, kurioje įrašys perskaitytos knygos autorių, pavadinimą, atsakys į pateiktą klausimą. Atlikus vieną ar kelias užduotis ir atnešus kortelę į artimiausią biblioteką, darbuotojas specialiu ženklu pažymės, kurios iš jų įvykdytos.
  • Dalyviai, užsiregistravę interneto svetainėje, įvykdytas užduotis registruos  savarankiškai interneto svetainėje www.vasarasuknyga.lt, kurioje įrašys perskaitytos knygos autorių, pavadinimą, atsakys į pateiktą klausimą.
  • Skaitymo užduotys pateiktos interneto svetainėje arba bibliotekos darbuotojo pateiktoje dalyvio kortelėje – vienodos;
  • Dalyviai, sėkmingai įveikę visas skaitymo užduotis ir gavę patvirtinimą el. paštu – dalyvauja loterijoje.
  • „Skaitymo iššūkio“ metu bus apdovanotos ir aktyviausios bibliotekos.
  • Visi surinkti asmens duomenys bus naudojami tik žaidimui vykdyti ir laimėtojams nustatyti. Jūs turite teisę nesutikti, kad būtų tvarkomi Jūsų asmens duomenys, ar bet kada atšaukti savo sutikimą tvarkyti asmens duomenis, pranešdami el. paštu vasarasuknyga@vasarasuknyga.lt.
  • „Skaitymo iššūkio“ organizatoriai pasilieka teisę keisti varžytuvių taisykles ir sąlygas iš anksto informavę apie tai interneto svetainėje adresu www.vasarasuknyga.lt.
 4. LOTERIJA

  • Visi  dalyviai, įveikę „Skaitymo iššūkį“, dalyvaus bendroje loterijoje, kurioje galės laimėti dešimt pagrindinių prizų – išorinių baterijų.
   „Skaitymo iššūkyje“ dalyvaujančios bibliotekos paskatinamaisiais prizais apdovanos net 700 aktyviausių ir iššūkį įveikusių dalyvių.
  • Laimėti papildomus prizus galės tie asmenys, kurie atliks „Vasara su knyga“ užduotis socialiniame tinkle Facebook arba dalyvaus radijo Extra FM organizuojamuose žaidimuose.

   PRIZŲ ATSIĖMIMAS

   • Su laimėtojais susisieksime asmeniškai el. paštu ir / arba telefonu.
   • Prizą atsiimti bus galima bibliotekoje, kurioje dalyvis registravosi arba prizą atsiųsime dalyvio kortelėje nurodytu pašto adresu.
   • Prizų fondas tai:
    – Pagrindinis prizas – 10 populiarių išorinių baterijų.
    – Paskatinamasis prizas – 700 spalvingų gertuvių.
    – Papildomas prizas – 30 originalaus dizaino USB laikmenų.
Apie projektą

Projektą  „Vasara su knyga“ jau trečius metus organizuoja Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio apskričių viešosios bibliotekos bei Lietuvos aklųjų biblioteka. Projektu siekiama skatinti visuomenę, jautrias socialines grupes domėtis literatūra, skaitymu. Birželio 1 d. visoje šalyje startuos projektas „Skaitymo iššūkis“, kviesiantis įvairaus amžiaus žmones  skaityti penkias  pasirinktas knygas pagal tam tikras temas. Varžytuvių metu raginsime ne tik skaityti knygas, bet ir dalyvauti įvairiuose renginiuose. Lietuvos aklųjų biblioteka organizuos „Skaitymo pievelių“ renginius – garsinius skaitymus, mini spektaklius bei edukacines veiklas mažiausiems skaitytojams. Suaugusieji taip pat galės dalyvauti garsiniuose skaitymuose, diskusijose apie literatūrą, mokysis kurti rankdarbius. Dalyvauti organizuojamuose renginiuose bei varžytis skaitymo iššūkyje kviečiami visi norintys!

Facebook
4 days ago

Šiandien minima Pasaulinė poezijos diena. Dalinkimės vieni su kitais pačiomis gražiausiomis eilėmis! 💛

Eilėraštis iš Pauliaus Norvilos poezijos knygos „Skaičiai“.⬇️

LIKE
LOVE
HAHA
WOW
SAD
ANGRY
5 days ago

Kas gali būti geriau už įkvepiančią knygą ir puodelį arbatos! 😍📚☕️

LIKE
LOVE
HAHA
WOW
SAD
ANGRY

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.