Prizai

PAGRINDINIS PRIZAS

Išorinė baterija – tai puikus Tavo ir Tavo išmaniojo prietaiso pagalbininkas! Įvairių spalvų išorinė baterija tiks prie bet kurios knygos viršelio!
Visi  dalyviai, įveikę „Skaitymo iššūkį“, dalyvaus bendroje loterijoje, kurioje galės laimėti dešimt pagrindinių prizų – išorinių baterijų.
PASKATINAMASIS PRIZAS

Gertuvė su rankenėle (550 ml) padės Tau atsigaivinti net ir karščiausią vasaros dieną!
„Skaitymo iššūkyje“ dalyvaujančios bibliotekos paskatinamaisiais prizais apdovanos net 700 aktyviausių ir iššūkį įveikusių dalyvių.

PAPILDOMAS PRIZAS

Jei aktyviai dalyvausi socialinių tinklų papildomose užduotyse, gali laimėti firminį 8 GB talpos VASARA SU KNYGA atmintuką!
Laimėti papildomus prizus galės tie asmenys, kurie atliks „Vasara su knyga“ užduotis socialiniame tinkle Facebook arba dalyvaus radijo Extra FM organizuojamuose žaidimuose.
Apie projektą

Projektą  „Vasara su knyga“ jau trečius metus organizuoja Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio apskričių viešosios bibliotekos bei Lietuvos aklųjų biblioteka. Projektu siekiama skatinti visuomenę, jautrias socialines grupes domėtis literatūra, skaitymu. Birželio 1 d. visoje šalyje startuos projektas „Skaitymo iššūkis“, kviesiantis įvairaus amžiaus žmones  skaityti penkias  pasirinktas knygas pagal tam tikras temas. Varžytuvių metu raginsime ne tik skaityti knygas, bet ir dalyvauti įvairiuose renginiuose. Lietuvos aklųjų biblioteka organizuos „Skaitymo pievelių“ renginius – garsinius skaitymus, mini spektaklius bei edukacines veiklas mažiausiems skaitytojams. Suaugusieji taip pat galės dalyvauti garsiniuose skaitymuose, diskusijose apie literatūrą, mokysis kurti rankdarbius. Dalyvauti organizuojamuose renginiuose bei varžytis skaitymo iššūkyje kviečiami visi norintys!

Facebook
5 days ago

Knygos įkvepia ne tik kino režisierius ar dainų rašytojus, bet ir kompiuterinių žaidimų kūrėjus! Vienas garsiausių pasaulyje veiksmo žaidimų „The Witcher“ yra paremtas lenkų ... See more

LIKE
LOVE
HAHA
WOW
SAD
ANGRY
6 days ago
Vasara su knyga

Sveikiname Gloriana Ludens, kuri tarp gausybės teisingai atsakusiųjų burtų keliu buvo išrinkta nugalėtoja! Lauksime Jūsų asmeninės žinutės. O teisingas atsakymas - Dr Clarissa Pinkola ... See more

Nauja savaitė – nauji iššūkiai! Įveik rebusą ir laimėk firminį Vasara su knyga USB atmintuką. Nugalėtoją skelbsime rytoj 14.00 val.

LIKE
LOVE
HAHA
WOW
SAD
ANGRY