Prizai

PAGRINDINIAI PRIZAI: DVIRATIS, PASPIRTUKAS, EL. SKAITYKLĖ

Dviratis – tai puikus prizas tiems, kurie mėgsta daug keliauti ir aktyviai leisti laisvalaikį. Su išsirinktu dviračiu, kurio vertė siekia net 300 Eur, galėsi leistis į pačias tolimiausias keliones!

Paspirtukas – tai šiuolaikiška ir žaisminga transporto priemonė, su kuria galėsi greitai nuvykti iš taško A į tašką B!

Elektroninių knygų skaityklė – tai nuostabi dovana visiems mėgstantiems skaityti. Šioje e-skaityklėje gali tilpti visa Tavo mėgstamiausių knygų biblioteka!

PASKATINAMASIS PRIZAS – KNYGOS

Šiais metais „Vasara su knyga“ prizų fonde – 3000 knygų! Knygomis bus apdovanoti sėkmingai skaitymo iššūkį įveikę dalyviai.

MAŽIEJI PRIZAI – SKIRTUKAI

Šie žaismingi skirtukai su lipniais lapeliais atiteks sėkmingai iššūkį įveikusiems dalyviams. Lipnūs lapeliai pravers, kai norėsi pasižymėti knygoje labiausiai patikusias vietas!

Apie projektą

Projektą  „Vasara su knyga“ jau ketvirtus metus organizuoja Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio apskričių viešosios bibliotekos. Projektu siekiama skatinti visuomenę domėtis literatūra, skaitymu. Birželio 1 d. visoje šalyje startuos projektas „Skaitymo iššūkis“, kviesiantis įvairaus amžiaus žmones skaityti penkias  pasirinktas knygas pagal tam tikras temas. Varžytuvių metu raginsime ne tik skaityti knygas, bet ir dalyvauti įvairiuose renginiuose.

Facebook
7 months ago

Iššūkis baigtas! Tai buvo jau ketvirtoji mūsų vasara kartu, kuri sumušė visus iki šiol pasiektus rekordus: šiemet skaitymo iššūkyje dalyvavo virš 16 000 dalyvių - beveik dvigubai ... See more

LIKE
LOVE
HAHA
WOW
SAD
ANGRY
7 months ago

LIKE
LOVE
HAHA
WOW
SAD
ANGRY

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.