Elektroninių knygų skaityklė – tai nuostabi dovana mėgstantiems skaityti, nes šioje e.skaityklėje gali tilpti visa Tavo mėgstamiausių knygų biblioteka!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Apie projektą

Projektą  „Vasara su knyga“ jau ketvirtus metus organizuoja Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio apskričių viešosios bibliotekos. Projektu siekiama skatinti visuomenę domėtis literatūra, skaitymu. Birželio 1 d. visoje šalyje startuos projektas „Skaitymo iššūkis“, kviesiantis įvairaus amžiaus žmones skaityti penkias  pasirinktas knygas pagal tam tikras temas. Varžytuvių metu raginsime ne tik skaityti knygas, bet ir dalyvauti įvairiuose renginiuose.

Facebook
1 day ago

Iššūkis jau beveik prabėgo, tad tikrai jūsų šios vasaros knygų sąskaitoje yra ne viena krūvelė. Kviečiame fotografuotis greta šią vasarą perskaitytų knygų ir vieną iš jūsų ... See more

LIKE
LOVE
HAHA
WOW
SAD
ANGRY
2 days ago

Visada smagu praleisti vasarą su knyga. Norime jūsų paklausti ar pats metų laikas lemia tai, ką skaitysite? Žiemą renkatės vienas knygas, rudenį antras, o vasarą trečias? Ar turite ... See more

LIKE
LOVE
HAHA
WOW
SAD
ANGRY

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.