Papildomas prizas

Sek mūsų naujienas Facebook paskyroje, atsakyk į klausimus ir laimėk 8 GB „Vasara su knyga“ atmintuką!

Laimėti papildomus prizus galės tie asmenys, kurie atliks „Vasara su knyga“ užduotis socialiniame tinkle Facebook arba dalyvaus radijo Extra FM organizuojamuose žaidimuose.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Apie projektą

Projektą  „Vasara su knyga“ jau trečius metus organizuoja Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio apskričių viešosios bibliotekos bei Lietuvos aklųjų biblioteka. Projektu siekiama skatinti visuomenę, jautrias socialines grupes domėtis literatūra, skaitymu. Birželio 1 d. visoje šalyje startuos projektas „Skaitymo iššūkis“, kviesiantis įvairaus amžiaus žmones  skaityti penkias  pasirinktas knygas pagal tam tikras temas. Varžytuvių metu raginsime ne tik skaityti knygas, bet ir dalyvauti įvairiuose renginiuose. Lietuvos aklųjų biblioteka organizuos „Skaitymo pievelių“ renginius – garsinius skaitymus, mini spektaklius bei edukacines veiklas mažiausiems skaitytojams. Suaugusieji taip pat galės dalyvauti garsiniuose skaitymuose, diskusijose apie literatūrą, mokysis kurti rankdarbius. Dalyvauti organizuojamuose renginiuose bei varžytis skaitymo iššūkyje kviečiami visi norintys!

Facebook
5 days ago

Knygos įkvepia ne tik kino režisierius ar dainų rašytojus, bet ir kompiuterinių žaidimų kūrėjus! Vienas garsiausių pasaulyje veiksmo žaidimų „The Witcher“ yra paremtas lenkų ... See more

LIKE
LOVE
HAHA
WOW
SAD
ANGRY
6 days ago
Vasara su knyga

Sveikiname Gloriana Ludens, kuri tarp gausybės teisingai atsakusiųjų burtų keliu buvo išrinkta nugalėtoja! Lauksime Jūsų asmeninės žinutės. O teisingas atsakymas - Dr Clarissa Pinkola ... See more

Nauja savaitė – nauji iššūkiai! Įveik rebusą ir laimėk firminį Vasara su knyga USB atmintuką. Nugalėtoją skelbsime rytoj 14.00 val.

LIKE
LOVE
HAHA
WOW
SAD
ANGRY