Papildomas prizas

Sek mūsų naujienas Facebook paskyroje, atsakyk į klausimus ir laimėk 8 GB „Vasara su knyga“ atmintuką!

Laimėti papildomus prizus galės tie asmenys, kurie atliks „Vasara su knyga“ užduotis socialiniame tinkle Facebook arba dalyvaus radijo Extra FM organizuojamuose žaidimuose.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Apie projektą

Projektą  „Vasara su knyga“ jau trečius metus organizuoja Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio apskričių viešosios bibliotekos bei Lietuvos aklųjų biblioteka. Projektu siekiama skatinti visuomenę, jautrias socialines grupes domėtis literatūra, skaitymu. Birželio 1 d. visoje šalyje startuos projektas „Skaitymo iššūkis“, kviesiantis įvairaus amžiaus žmones  skaityti penkias  pasirinktas knygas pagal tam tikras temas. Varžytuvių metu raginsime ne tik skaityti knygas, bet ir dalyvauti įvairiuose renginiuose. Lietuvos aklųjų biblioteka organizuos „Skaitymo pievelių“ renginius – garsinius skaitymus, mini spektaklius bei edukacines veiklas mažiausiems skaitytojams. Suaugusieji taip pat galės dalyvauti garsiniuose skaitymuose, diskusijose apie literatūrą, mokysis kurti rankdarbius. Dalyvauti organizuojamuose renginiuose bei varžytis skaitymo iššūkyje kviečiami visi norintys!

Facebook
16 hours ago

Ypatingos sėkmės ir populiarumo sulaukusi „Žiedų valdovo“ trilogija yra J. R. R. Tolkien kūrinio ekranizacija, parašyta dar 1954-1955 m. Visgi, daugelis mano, kad kinas negali prilygti ... See more

LIKE
LOVE
HAHA
WOW
SAD
ANGRY
1 day ago
Vasara su knyga

Dėkojame visiems konkurso dalyviams! Visos Jūsų paminėtos knygos ir citatos super, tad nugalėtoją teko išrinkti burtų keliu. Ja tapo Gitana Baležentienė ir jos citata iš „Mažojo ... See more

Pristatyk savo mylimiausią citatą iš mėgstamiausios knygos ir laimėk prizą! Citatų lauksime iki sekmadienio vakaro, o nugalėtoją skelbsime pirmadienį!

LIKE
LOVE
HAHA
WOW
SAD
ANGRY