Kontaktai

Jei turite klausimų, parašykite mums!

Apie projektą

Projektą  „Vasara su knyga“ jau ketvirtus metus organizuoja Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio apskričių viešosios bibliotekos. Projektu siekiama skatinti visuomenę domėtis literatūra, skaitymu. Birželio 1 d. visoje šalyje startuos projektas „Skaitymo iššūkis“, kviesiantis įvairaus amžiaus žmones skaityti penkias  pasirinktas knygas pagal tam tikras temas. Varžytuvių metu raginsime ne tik skaityti knygas, bet ir dalyvauti įvairiuose renginiuose.

Facebook
10 hours ago
Geltonos ir kelionėmis kvepiančios rekomendacijos iššūkio dalyviams - Vasara su knyga

Metas dar vienai bibliotekininkų pagalbai. Šįkart pateikiame knygų sąrašą su geltonu viršeliu. Tikimės, kad tai padės įveikti "užstrigusią" užduotį!

Vasara jau įpusėjo, o „Skaitymo iššūkio“ dalyviai aktyvumu priartėjo prie praeitų metų iššūkio rezultatų. Skaitymo skatinimo akcijoje jau dalyvauja 10 tūkst. knygų mylėtojų, iš ... See more

LIKE
LOVE
HAHA
WOW
SAD
ANGRY
1 day ago

Konkursas. Vieniems jis bus sunkus, kitiems - lengvas. Tačiau tikimės, kad visiems patiks. Jūsų atsakymų, kokia knyga yra paslėpta rebuse - lauksime iki sekmadienio vakaro!

LIKE
LOVE
HAHA
WOW
SAD
ANGRY

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.