Apie

Lietuvos apskričių viešosios bibliotekos skelbia vasaros iššūkį, kurio metu įvairaus amžiaus žmonės kviečiami dalyvauti skaitymo varžytuvėse.

„Skaitymo iššūkis“ – tai turiningas ir smagus užsiėmimas, kurio tikslas – per vasarą perskaityti bent jau 5 knygas.

Registruotis galima savarankiškai, užpildžius internetinę registracijos formą, arba artimiausioje bibliotekoje, kurioje gausi dalyvio kortelę su užduotimis. Ar Tavo biblioteka dalyvauja iššūkyje, matysi atsidarius žemėlapį.

Pasiryžę dalyvauti iššūkyje ir jį įveikę, varžytuvių pabaigoje bus apdovanoti vertingais prizais. Laimėtojai bus renkami burtų keliu. Skaitymo iššūkio pradžia 2019 m. birželio 1 d., o pabaiga rugpjūčio 31 d.

Viskas, ką Tau reikia padaryti, tai perskaityti 5 knygas ir jas įvertinti:

  1. Perskaityk lietuvių autoriaus knygą
  2. Perskaityk knygą, kurią rekomendavo bibliotekininkas
  3. Perskaityk knygą apie keliones
  4. Perskaityk knygą geltonu viršeliu
  5. Perskaityk knygą, kurios pavadinimas prasideda iš tos pačios raidės kaip ir tavo vardas.

Susipažink su Skaitymo iššūkio taisyklėmis

Apie projektą

Projektą  „Vasara su knyga“ jau ketvirtus metus organizuoja Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio apskričių viešosios bibliotekos. Projektu siekiama skatinti visuomenę domėtis literatūra, skaitymu. Birželio 1 d. visoje šalyje startuos projektas „Skaitymo iššūkis“, kviesiantis įvairaus amžiaus žmones skaityti penkias  pasirinktas knygas pagal tam tikras temas. Varžytuvių metu raginsime ne tik skaityti knygas, bet ir dalyvauti įvairiuose renginiuose.

Facebook
1 day ago
Reading Music to Concentrate | Ambient Study Music | Atmospheric Music for Studying, Concentration

Skaitote visiškoje tyloje, o gal mėgstate ir turite foninę muziką, kuri padeda pasinerti į literatūros pasaulį? Jei taip – kviečiame ja pasidalinti komentaruose.

3 Hours of some of the best ambient study music and reading music to concentrate. Relaxing atmospheric music for studying, concentration and focus memory for...

LIKE
LOVE
HAHA
WOW
SAD
ANGRY
3 days ago
Vasara su knyga

Ir vėl nesunkiai susitvarkėte su užduotimi ir atspėjote, kad rebuse paslėpe Čipolino nuotykius! Kaip ir žadėjome, vieną iš Jūsų apdovanosime! Šįkart sveikiname Živilę Ivanauskaitę ir ... See more

Šią savaitę konkurso užduotis daug sunkesnė. Ar atspėsite, ką paslėpėme rebuse? Nugalėtoją skelbsime ketvirtadienį!

LIKE
LOVE
HAHA
WOW
SAD
ANGRY

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.